Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Isparta 8°C
Hafif Yağmurlu
Isparta
8°C
Hafif Yağmurlu
Cts 7°C
Paz 7°C
Pts 6°C
Sal 5°C

Bugün Kimin Maçı Var ? (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Bugün Kimin Maçı Var ? (9 Temmuz 2022 Cumartesi)
9 Temmuz 2022 12:30
A+
A-

Kurban Bayramı’nın ilk günü futbol severler günün maçlarını merak ediyor. Karşılaşmalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen futbolseverler 9 Cuma 2022 Cumartesi bugün hangi maçlar var? sorusuna yanıt arıyor…

Bugün Kimin Maçı Var ? (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Günün maçlarını takip edenler için bugün yapılacak olan Dünya genelindeki bütün maçların listesini sizler için hazırladık.

9 Temmuz 2022 Cumartesi gününde oynanacak olan futbol maçlarının saatleri ve kanal bilgileri şöyle:

11:00
Nice – Cercle Brugge
Hazırlık Maçı

Bilyoner TV

12:00
Ansan Greeners – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi

Bilyoner TV

12:00
Gyeongnam – Busan
Güney Kore 2.Ligi

Bilyoner TV

12:30
Balestier Khalsa – Tampines
Singapur Premier Ligi

Bilyoner TV

12:30
Lion City – Hougang
Singapur Premier Ligi

Bilyoner TV

13:00
Jeonbuk – Incheon
Güney Kore K-League

Bilyoner TV

13:00
Iwata – Vissel Kobe
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Kawasaki Frontale – Gamba Osaka
Japonya J.League

Bilyoner TV

14:00
Daegu – Ulsan
Güney Kore K-League

Bilyoner TV

14:00
Brommapojkarna – Dalkurd
İsveç Superettan

Bilyoner TV

15:00
Club Brugge – Kopenhag
Hazırlık Maçı

Club Brugge Youtube

15:00
Hannover – Groningen
Hazırlık Maçı

Hannover 96 Youtube

15:00
Leicester City – Notts County
Hazırlık Maçı

Leicester City Youtube

15:00
NEC Nijmegen – RKC Waalwijk
Hazırlık Maçı

NEC Nijmegen Youtube

15:30
Salzburg – Feyenoord
Hazırlık Maçı

Salzburg Youtube

16:00
İspanya – Norveç
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Final

UEFA.tv

16:00
B.Leverkusen – Duisburg
Hazırlık Maçı

Leverkusen Youtube

16:00
Köln – Grasshoppers
Hazırlık Maçı

FC Köln Youtube

16:00
E.Frankfurt – LASK
Hazırlık Maçı

Eintracht Frankfurt Youtube

16:00
Malmö – Varbergs
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Norrby – Vasteraas
İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld – PSV
Hazırlık Maçı

PSV Eindhoven Youtube

16:30
Hoffenheim – Heidenheim
Hazırlık Maçı

Heidenheim FC Youtube

17:00
Beşiktaş – Werder Bremen
Hazırlık Maçı

Smart Spor HD, Spor Smart

17:00
Guarani – Cruzeiro
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00
Tombense – Chapecoense
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00
Bodo Glimt – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

17:00
HIFK Helsinki – Haka
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00
Hegelmann Litauen – Banga
Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

17:00
Energetik BGU – Gomel
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

17:30
VPS – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

18:00
Dynamo Dresden – B.Dortmund
Hazırlık Maçı

Borussia Dortmund Youtube

18:30
Stuttgart – Zürih
Hazırlık Maçı

VfB Stuttgart Youtube,

18:30
Degerfors – Norrköping
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30
WSG Tirol – Wolfsburg
Hazırlık Maçı

Wolfsburg Youtube

19:00
Portekiz – İsviçre
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası

UEFA.tv

19:00
Stromsgodset – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00
Suduva – BC Siauliai
Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

19:00
FC Minsk – BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

20:00
New York City – NE Revolution
MLS

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

20:30
Sturm Graz – Galatasaray
Hazırlık Maçı

Smart Spor HD, Spor Smart

20:30
Cluj – Sepsi
Romanya Kupası

Bilyoner TV

22:00
Hollanda – İsveç
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası

TRT Spor, UEFA.tv

22:00
Sport Recife – Londrina
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:00
Curico Unido – Cobresal
Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

22:30
Criciuma – Vasco Da Gama
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30
Bragantino – Avai
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

23:30
Seattle Sounders – Portland Timbers
MLS

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.