DOLAR %
EURO %
ALTIN 498,30-0,19%
BITCOIN 4260230,19%
Isparta
19°

AÇIK

16:47

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

1 Mayıs Cumartesi Bugün Kimin Maçı Var? Süper Lig 1 Mayıs Maç Programı!

1 Mayıs Cumartesi Bugün Kimin Maçı Var? Süper Lig 1 Mayıs Maç Programı!

Futbolseverlerin büyük bir heyecan içerisinde beklediği 1 Mayıs günün maçlarını sizler için sitemizde hazırladık. Bugün kimin maçı var, 1 Mayıs süper lig maçları sitemizde sizlerle...

ABONE OL
1 Mayıs 2021 14:15
1 Mayıs Cumartesi Bugün Kimin Maçı Var? Süper Lig 1 Mayıs Maç Programı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Futbolseverlerin büyük bir heyecan içerisinde beklediği 1 Mayıs günün maçlarını sizler için sitemizde hazırladık. Bugün kimin maçı var, 1 Mayıs süper lig maçları sitemizde sizlerle…

1 Mayıs Cumartesi bugünün maçları her gün olduğu gibi futbol heyecanını kaçırmadan takip etmek isteyen milyonlarca futbolsever tarafından araştırılıyor. Hem Türkiye’de Süper Lig’de oynanacak karşılaşmalar hem de dünya liglerinden maçların canlı yayın bilgileri merak ediliyor. Peki 1 Mayıs Bugün hangi maçlar var? Bugün kimin maçı var? Süper Lig 1 Mayıs maç programı ve detaylar haberimizde…

1 Mayıs Süper Lig maç programı;

20:30 Beşiktaş Hatayspor Bein Sports HD1

Bugün hangi maçlar var 1 Mayıs 2021?

02:00

Sport Boys – Municipal

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

03:30

Necaxa – Atlas

Meksika Premier Ligi – Clausura

Bilyoner TV

05:30

Juarez – Toluca

Meksika Premier Ligi – Clausura

Bilyoner TV

08:00

Suwon City – Daegu

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

08:05

Perth Glory – Macarthur Bulls

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

10:05

Brisbane Roar – Wellington Phoenix

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:30

Suwon – Pohang

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

12:10

WS Wanderers – Sydney FC

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00

Ulsan – Gwangju

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

13:30

Eskişehirspor – Bursaspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor HD Bein Sports Max 1

14:00

Maç Günü

Futbol Programı

A Spor

14:00

Volgograd – Akhmat

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Rubin Kazan – Dinamo Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Khimki – Ural

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Norrby – Landskrona

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Neman – Isloch Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

14:00

Hvidovre IF – Skive IK

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

14:30

Crystal Palace – Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

14:30

Sheffield W. – Nottingham Forest

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

15:00

Eibar – Alaves

İspanya La Liga

Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00

Erbaaspor – Karşıyaka

TFF 3. Lig

Yayın Yok

15:30

Dunajska Streda – Zilina

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

16:00

Altınordu – Tuzlaspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports Max 2

16:00

Ümraniyespor – Altay

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00

Samsunspor – Ankaraspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 3

16:00

Keçiörengücü – Menemenspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00

İstanbulspor – Boluspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 4

16:00

Giresunspor – Akhisarspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 2

16:00

Bandırmaspor – Adanaspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00

Adana Demirspor – Balıkesirspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 1

16:00

Legia Varşova – Wisla Plock

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:00

Verona – Spezia

İtalya Serie A

Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00

Falkenbergs – Varnamo

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Akropolis – Sundsvall

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Sirius – Kalmar

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Paris FC – Toulouse

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

16:00

Zhodino – FC Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

16:30

CSKA Moskova – Ufa

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Livingston – Aberdeen

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

St.Mirren – Hamilton

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Motherwell – Kilmarnock

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Girona – Tenerife

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00

Hibernian – St.Johnstone

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Dundee United – Ross Country

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Brighton – Leeds United

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport

17:00

Swansea – Derby County

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect

17:15

Elche – Atletico Madrid

İspanya La Liga

D Smart Youtube S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:30

Heracles – VVV Venlo

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:30

Gil Vicente – Farense

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

18:00

Michalovce – Ruzomberok

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

SKF Sered – Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

Senica – Nitra

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

PSG – Lens

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:00

AS Trencin – Zlate Moravce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

Orgryte – Vasteraas

İsveç Superettan

Bilyoner TV

18:00

Slaven Belupo – Dinamo Zagreb

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Sputnik – Shakhtyor Soligorsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

18:30

Hammarby – Hacken

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

Pogon Szczecin – Warta

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00

Crotone – Inter

İtalya Serie A

Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00

Deportivo Binacional – Melgar

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00

Krasnodar – Sochi

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:15

Almeria – Real Oviedo

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15

Mallorca – Mirandes

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30

Huesca – Real Sociedad

İspanya La Liga

Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30

Seraing – Waasland Beveren

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30

Chelsea – Fulham

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

19:45

Fortuna Sittard – Twente

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

20:00

BATE Borisov – Smorgon

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

20:00

Portimonense – Rio Ave

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:00

Santa Clara – Boavista

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:30

Beşiktaş – Hatayspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

21:00

Niort – Rodez

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Lech Poznan – Stal Mielec

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00

Vitesse – Zwolle

Hollanda Eredivisie

Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

21:00

Hajduk Split – Rijeka

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

21:00

Pau – Ajaccio

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

RKC Waalwijk – AZ Alkmaar

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

Nancy – Valenciennes

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Dunkerque HB – Sochaux

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Chateauroux – Troyes

Fransa Ligue 2

Bein Sports 2 Bilyoner TV

21:00

Caen – Auxerre

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Amiens – Guingamp

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Le Havre – Chambly

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:30

B.Dortmund – Holstein Kiel

Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final

Bilyoner TV

21:45

Oostende – Standard Liege

Belçika Pro League

Bilyoner TV

21:45

Milan – Benevento

İtalya Serie A

Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:00

Real Madrid – Osasuna

İspanya La Liga

S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00

Lille – Nice

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00

Everton – Aston Villa

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

22:00

Utrecht – Willem II

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

22:30

Sporting Lisbon – Nacional

Portekiz Liga NOS

S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

23:30

Alianza Atl. – U. Deportes

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP