Kurban Bayramı’nın ilk günü futbol severler günün maçlarını merak ediyor. Karşılaşmalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen futbolseverler 9 Cuma 2022 Cumartesi bugün hangi maçlar var? sorusuna yanıt arıyor…
Günün maçlarını takip edenler için bugün yapılacak olan Dünya genelindeki bütün maçların listesini sizler için hazırladık.
9 Temmuz 2022 Cumartesi gününde oynanacak olan futbol maçlarının saatleri ve kanal bilgileri şöyle:
11:00
Nice – Cercle Brugge
Hazırlık Maçı
Bilyoner TV
12:00
Ansan Greeners – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
12:00
Gyeongnam – Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
12:30
Balestier Khalsa – Tampines
Singapur Premier Ligi
Bilyoner TV
12:30
Lion City – Hougang
Singapur Premier Ligi
Bilyoner TV
13:00
Jeonbuk – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
13:00
Iwata – Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Kawasaki Frontale – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV
14:00
Daegu – Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
14:00
Brommapojkarna – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner TV
15:00
Club Brugge – Kopenhag
Hazırlık Maçı
Club Brugge Youtube
15:00
Hannover – Groningen
Hazırlık Maçı
Hannover 96 Youtube
15:00
Leicester City – Notts County
Hazırlık Maçı
Leicester City Youtube
15:00
NEC Nijmegen – RKC Waalwijk
Hazırlık Maçı
NEC Nijmegen Youtube
15:30
Salzburg – Feyenoord
Hazırlık Maçı
Salzburg Youtube
16:00
İspanya – Norveç
UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Final
UEFA.tv
16:00
B.Leverkusen – Duisburg
Hazırlık Maçı
Leverkusen Youtube
16:00
Köln – Grasshoppers
Hazırlık Maçı
FC Köln Youtube
16:00
E.Frankfurt – LASK
Hazırlık Maçı
Eintracht Frankfurt Youtube
16:00
Malmö – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Norrby – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:30
Arminia Bielefeld – PSV
Hazırlık Maçı
PSV Eindhoven Youtube
16:30
Hoffenheim – Heidenheim
Hazırlık Maçı
Heidenheim FC Youtube
17:00
Beşiktaş – Werder Bremen
Hazırlık Maçı
Smart Spor HD, Spor Smart
17:00
Guarani – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Tombense – Chapecoense
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Bodo Glimt – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
17:00
HIFK Helsinki – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
17:00
Hegelmann Litauen – Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
17:00
Energetik BGU – Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
17:30
VPS – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:00
Dynamo Dresden – B.Dortmund
Hazırlık Maçı
Borussia Dortmund Youtube
18:30
Stuttgart – Zürih
Hazırlık Maçı
VfB Stuttgart Youtube,
18:30
Degerfors – Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
WSG Tirol – Wolfsburg
Hazırlık Maçı
Wolfsburg Youtube
19:00
Portekiz – İsviçre
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası
UEFA.tv
19:00
Stromsgodset – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Suduva – BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
19:00
FC Minsk – BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
20:00
New York City – NE Revolution
MLS
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
20:30
Sturm Graz – Galatasaray
Hazırlık Maçı
Smart Spor HD, Spor Smart
20:30
Cluj – Sepsi
Romanya Kupası
Bilyoner TV
22:00
Hollanda – İsveç
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası
TRT Spor, UEFA.tv
22:00
Sport Recife – Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:00
Curico Unido – Cobresal
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
22:30
Criciuma – Vasco Da Gama
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:30
Bragantino – Avai
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
23:30
Seattle Sounders – Portland Timbers
MLS
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV