Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Isparta 1°C
Kar Yağışlı
Isparta
1°C
Kar Yağışlı
Pts -1°C
Sal -2°C
Çar 1°C
Per 3°C

ISUBÜ’de 3 Takım Teknofest-İHA Kategorisinde Finale Kaldı

ISUBÜ’de 3 Takım Teknofest-İHA Kategorisinde Finale Kaldı
31 Temmuz 2022 15:04 | Son Güncellenme: 31 Temmuz 2022 15:05
A+
A-

ISUBÜ Öğrencilerinden Oluşan 3 Takım , Teknofest-İHA Kategorisinde Finale Kaldı

Üniversitemizde bu yıl kurulan Topluluk Danışmanlığını Doc. Dr. İsmail Serkan Üncü, Topluluk Başkanlığını Elektrik – Elektronik Mühendisliği öğrencimiz Fatih Uygar’ın yürüttüğü İnnovagreen Topluluğundan 3 Takım Teknofestte finale kaldı.

Teknofeste Uluslararası İnsansız Hava Araçları Serbest Görev Kategorisinden 3 farklı takım şeklinde katılan öğrencilerimiz rapor ve video aşaması olmak üzere iki aşamadan oluşan eleme kısımlarını başarılı şekilde geçerek finale kalmaya hak kazandı.

Kütahya’da 9-14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak İnsansız hava araçları yarışlarında yarışacak öğrencilerimiz, 29 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Samsunda yapılacak teknofest sergisine de katılacaklar.

İG-Semrük İHA Takımı ( Kurum: ISUBÜ )

Danışman Doc. Dr. İsmail Serkan Üncü
Takım Kaptanı Hüseyin Serhat Yılmaz Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıf
Tunahan Özgen Elektrik – Elektronik Mühendisliği 4.Sınıf
Muhemmed Ali Özen Elektirik – Elektronik Mühendisliği 4. Sınıf
Berkay Yelbey Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf
Batuhan Efendioğlu Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıf
Remzi Erkut Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıf

İG-Fly Paintwall İHA Takımı ( Kurum: ISUBÜ )
Danışman Arş. Gör. Fatih Gençtürk
Takım Kaptanı Doğukan Dede Mekatronik Mühendisliği 4. Sınıf
Mesut Karatuğ Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf
Aybüke Sökmen Elektrik – Elektronik Mühendisliği 4. Sınıf
Enescan Enginsoy Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Mehmet Numan Baz Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Mert Açıcı Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıf

Flyrose İHA Takımı ( Kurum: Isparta Gençlik Merkezi )
Danışman Kadir Arslan
Takım Kaptanı İsmail Elibol Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf (SDÜ)
Fatih Uygar Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf (ISUBÜ)
Burakcan Doğu Elektrik – Mekatronik Mühendisliği 4. Sınıf (ISUBÜ)

[ilgiliMakale icerik_id=”107383″]

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.