DOLAR %
EURO %
ALTIN 510,34-0,20%
BITCOIN 342235-0,50%
Isparta

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

16:54

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Bugün Hangi Maçlar Var; 9 Mayıs 2021 Günün Maç Programı

Bugün Hangi Maçlar Var; 9 Mayıs 2021 Günün Maç Programı

ABONE OL
9 Mayıs 2021 12:47
Bugün Hangi Maçlar Var; 9 Mayıs 2021 Günün Maç Programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milyonlarca futbolseverin büyük bir heyecan içerisinde beklediği 9 Mayıs günün maçlarını sizler için sitemizde hazırladık. Bugün Süper lig maçları, Avrupa liglerinden maçlar ve daha fazlası için bizi takip edebilirsiniz.

9 Mayıs 2021 pazar bugünkü maçlar yine futbol Tutkunları tarafından arama motorunda en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Süper Lig’in bitimine haftalar kala futbol karşılaşmalarının takip etmek isteyen futbolseverler her gün olduğu gibi bugün de arama motorundan Bugün hangi maçlar var bugün kimin maçı var sorularının yanıtını araştırıyor. Peki Süper Lig 9 Mayıs maç programı nasıl? 9 Mayıs 2021 bugünkü maçlar ve detaylar haberimizde…

9 MAYIS 2021 BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR ?

13:00

Riteriai – Kauno Zalgiris

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

13:00

Fenerbahçe – Ankaragücü

TFF Elit U19 Ligi

FB TV

13:15

FC Emmen – Groningen

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

13:30

Genoa – Sassuolo

İtalya Serie A

Bein Sports 4, Bilyoner TV

14:00

Wolverhampton – Brighton

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS Sport

14:00

St. Etienne – Marsilya

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:00

Portsmouth – Accrington

İngiltere EFL League 1

Bein Sports Max 1

14:00

Vasalunds – Norrby

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:30

Köln – Freiburg

Almanya Bundesliga

S Sport Plus, Bilyoner TV

14:30

Erzgebirge Aue – Paderborn

Almanya Bundesliga 2

Bilyoner TV

14:30

Bochum – Jahn Regensburg

Almanya Bundesliga 2

Bilyoner TV

14:30

Heidenheim – Sandhausen

Almanya Bundesliga 2

Bilyoner TV

15:00

Getafe – Eibar

İspanya La Liga

Spor SmartSmart Spor HD, Bilyoner TV

15:00

Mirandes – Fuenlabrada

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

15:00

Lyngby – AC Horsens

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

15:00

Vejle – Sonderjyske

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

15:00

PAOK – Aris

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

15:00

Bayern Münih 2 – Unterhaching

Almanya Bundesliga 3

Almanya FF Youtube

15:30

Hougang – Balestier Khalsa

Singapur Premier Ligi

1 Play Sports Youtube

15:30

Lion City – Geylang

Singapur Premier Ligi

1 Play Sports Youtube

15:30

Feyenoord – Ajax

Hollanda Eredivisie

Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30

Zwolle – ADO Den Haag

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

15:30

Energetik BGU – Zhodino

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

15:30

LASK – WSG Tirol

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

15:30

Sturm Graz – Salzburg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

16:00

Angers – JDA Dijon

Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Metz – Nimes

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

16:00

Nice – Brest

Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Strasbourg – Montpellier

Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00

Benevento – Cagliari

İtalya Serie A

Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

16:00

Parma – Atalanta

İtalya Serie A

Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00

Verona – Torino

İtalya Serie A

Bein Sports 2, Bilyoner TV

16:00

Ceske Budejovice – Pardubice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

16:00

Karvina – Slovacko

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

16:00

Inter Turku – Haka

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

16:00

Warta – Slask Wroclaw

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:00

Degerfors – Djurgarden

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Mjallby – Östersunds

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Brage – Helsingborg

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

ND Gorica – Domzale

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Arsenal Sarandi – Cordoba

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

16:05

Aston Villa – Manchester Utd

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS Sport, Idman TV

16:15

St.Mirren – St.Johnstone

İskoçya FA Cup

Bilyoner TV

16:30

E.Frankfurt – Mainz

Almanya Bundesliga

S Sport PlusBilyoner TV

17:00

Real Oviedo – Sabadell

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00

Mechelen – Oostende

Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:00

Randers – Aarhus

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

17:00

Paços Ferreira – Maritimo

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

17:00

Zira – Qabala

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

17:00

FC Lausanne – FC Zurich

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:00

Luzern – Servette

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:00

St.Gallen – Sion

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:15

Valencia – Valladolid

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

17:15

Asteras Tripolis – Olympiakos

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

17:30

Isloch Minsk – Dinamo Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

17:45

Willem II – PSV

Hollanda Eredivisie

Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:45

Ljubljana – Maribor
Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Altay – Bandırmaspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor, Bein Sports 3

18:00

Balıkesirspor – Altınordu

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor, Bein Sports 4

18:00

Ankaraspor – İstanbulspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor, Bein Sports 2

18:00

Bursaspor – Keçiörengücü

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor, Bein Sports Max 1

18:00

Sigma Olomouc – Slavia Prag

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:00

Rapid Wien – Wolfsberger

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:05

Reims – Monaco

Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

18:10

Argentinos Jrs. – Estudiantes Río Cuarto

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

18:30

West Ham – Everton

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS SportIdman TV

18:30

Mariehamn – Oulu

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

18:30

Stal Mielec – Legia Varşova

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

18:30

Malmö – Varbergs

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

19:00

Hertha Berlin – Arminia Bielefeld

Almanya Bundesliga

S Sport 2S Sport Plus, Bilyoner TV

19:00

Roma – Crotone

İtalya Serie A

Bein Sports Max 2Bilyoner TV

19:00

Curico Unido – Huachipato

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

19:00

Brondby IF – FC Midtjylland

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00

Nevezis Kedainiai – Suduva

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

19:00

Nitra – SKF Sered

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Slovan Bratislava – Dunajska Streda

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:15

Cartagena – Castellon

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:15

UD Logrones – Girona

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15

Sabah Bakü – Karabağ

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

19:30

Villarreal – Celta Vigo

İspanya La Liga

S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30

Panathinaikos – AEK

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

20:00

Rijeka – Dinamo Zagreb

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

20:00

Miami FC – Atlanta United

MLS

Bilyoner TV

20:30

Menemenspor – Adana Demirspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30

Adanaspor – Samsunspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30

Tuzlaspor – Giresunspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30

Sparta Prag – Banik Ostrava

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30

Shakhtyor Soligorsk – BATE Borisov

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

20:30

CA Platense – Rosario Central

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

20:30

Racing Club – San Lorenzo

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

20:30

River Plate – Aldosivi

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

21:00

Arsenal – WBA

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS Sport, Idman TV

21:00

Koper – Aluminij

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:45

Juventus – Milan

İtalya Serie A

Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

22:00

Real Madrid – Sevilla

İspanya La Liga

S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00

Rennes – PSG

Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

22:00

Gil Vicente – Braga

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

22:00

Portland Timbers – Seattle Sounders

MLS

Bilyoner TV

22:30

Antofagasta – Universidad de Chile

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

23:30

Huancayo – Cesar Vallejo

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP